امروز : دوشنبه, ۹ شهریور , ۱۳۹۴ تزیین غذا | ایده های ناب
شما اینجا هستید: خانه / کودکان / تزیین غذا

آرشیو دسته: تزیین غذا

عضویت در خبرنامه<
ایده های تزیین غذای کودک

ایده های تزیین غذای کودک

وقتی صحبت از کودکان می شود، ناخودآگاه نوعی زیبایی و لطافت در خاطر افراد شکل می گیرد. وقتی با کودکان در ارتباط هستیم، باید نوع رفتار و نحوه ی گفتارمان نیز با لطافت باشد. در مورد غذا نیز همین طور است. قطعاً اگر ابتکار و زیبایی در سرو کردن غذای کودک وجود داشته باشد، Email ... متن کامل »

تزیین صبحانه کودک به شکل خرس

تزیین صبحانه کودک به شکل خرس

در سری مطالب تزیین غذای کودک که در گذشته ارائه شد، تزیین غذای کودک به شکل خرس را دیدید، در این مطلب تزیین آسان صبحانه به شکل خرس را می بینید. Email this page+19-2    متن کامل »

تزیین غذای کودک به شکل خرگوش  و زنبور

تزیین غذای کودک به شکل خرگوش و زنبور

می توانید صبحانه، وعده ی غذایی یا میان وعده کودک را مانند تصاویر زیر به شکل خرگوش یا زنبور تزیین کنید. تزیین غذای کودک به شکل خرگوش در این تزیین از نان (صورت خرگوش)، Email this page+170    متن کامل »

تزیین میوه به شکل چرتکه!

تزیین میوه به شکل چرتکه!

یک تزیین جالب که می توانید با میوه های تابستانی انجام دهید، درست کردن چرتکه است. این چرتکه از Email this page+19-1    متن کامل »

روش برش زدن هندوانه برای کودکان

روش برش زدن هندوانه برای کودکان

هندوانه را می توان به شیوه های مختلفی سرو کرد. روش های سرو تکنفره هندوانه را اینجا دیدید. می شود هندوانه را به صورت شکلاتی سرو کرد (اینجا را ببینید.) سرو کردن هندوانه به شکل پیتزا نمونه ی دیگری از روش های سرو است که اینجا دیدید. امروز شما را با روش برش زدن هندوانه ... متن کامل »

تزیین غذای کودک به شکل ماهی

تزیین غذای کودک به شکل ماهی

در این مطلب سه نمونه تزیین غذای کودک به شکل ماهی را خواهید دید که بسیار ساده انجام می شود. یکی از این تزیینات، تزیین نیمرو است. اگر مطالب قبل در مورد تزیین تخم مرغ (اینجا، اینجا، اینجا، اینجا، اینجا و اینجا) را دیده اید و به تزیین تخم مرغ علاقه دارید این مطلب را ... متن کامل »

تزیین میوه

تزیین میوه

در این مطلب چهار نمونه تزیین آسان میوه (میوه آرایی) را خواهید دید. این تزیینات برای سالاد و به ویژه کودکان مناسب است. Email this page+23-5    متن کامل »

تزیین غذای کودک به شکل خرس

تزیین غذای کودک به شکل خرس

دانستن روش های تزیین غذای کودک برای مادران بسیار مفید است. آن ها می توانند با این روش کودکان را به خوردن غذا ترغیب کنند. در این مطلب یک تزیین غذای ساده را خواهید دید. Email this page+80    متن کامل »

تزیین هویج و درست کردن گل لاله

تزیین هویج و درست کردن گل لاله

در این پست روش تزیین هویج به شکل گل و درست کردن گل لاله را به شما نشان می دهم. این گل های زیبا جلوه ی زیبایی به سالاد می بخشند. آن چه برای این دو تزیین نیاز دارید: Email this page+79-1    متن کامل »

تزیین پرتقال به شکل ماهی

تزیین پرتقال به شکل ماهی

این روش برای تزیین دسر (به ویژه برای کودکان)، سالاد و… مناسب است. بسیار ساده و موادی که در آن به کار می رود در دسترس است. آن چه نیاز دارید: Email this page+23-3    متن کامل »

تزیین غذای کودک به شکل آتش

تزیین غذای کودک به شکل آتش

تنوعی که می توان در تزیینات غذای کودکان ایجاد کرد، هرگز تمام نمی شود اما این پست، آخرین تزیین جشنواره تزیین غذای کودک است. امیدوارم توانسته باشم جرقه های خلاقیت با مواد غذایی را در ذهن علاقمندان زده باشم. Email this page+30    متن کامل »

نمایش مطالب بیشتر
رفتن به بالا