امروز : دوشنبه, ۹ شهریور , ۱۳۹۴ روز عشق و سالگرد ازدواج | ایده های ناب
شما اینجا هستید: خانه / مناسبت ها / روز عشق و سالگرد ازدواج

آرشیو دسته: روز عشق و سالگرد ازدواج

عضویت در خبرنامه<
هدیه در قوطی فلزی!!

هدیه در قوطی فلزی!!

تقریباً همه می دانیم که روز مادر (۳۱ فروردین ۹۳) و روز پدر (۲۳ اردیبهشت ۹۳) نزدیک است. اگر به این مناسبت ها یا موارد دیگر تصمیم دارید روزی به یادماندنی برای عزیزانتان رقم بزنید، ایده ی جالب و کم نظیری را به شما پیشنهاد می دهم که قطعاً باعث شگفتی آن ها خواهد Email ... متن کامل »

روشی برای قرار دادن لوازم کوچک در بادکنک

روشی برای قرار دادن لوازم کوچک در بادکنک

در اینجا و اینجا روش هایی برای هدیه دادن پول به کودکان ارائه شد، یکی از آن روش ها قرار دادن پول در بادکنک بود. همان طور که ذکر شد، می توانید هدایای کوچک را درون بادکنک گذاشته و به کودکان بدهید. در این مطلب روشی ساده برای انجام این کار خواهید دید. Email this ... متن کامل »

آموزش تزیین بیسکویت با رویال آیسینگ

آموزش تزیین بیسکویت با رویال آیسینگ

به روز ولنتاین و سپندارمذگان نزدیک می شویم. اگر تصمیم دارید برای این روز بیسکویت درست کنید، حتماً این پست را ببینید. در این پست روش های مختلف تزیین بیسکویت با رویال آیسینگ آموزش داده می شود. Email this page+65-3    متن کامل »

ریسه به شکل قلب

ریسه به شکل قلب

سال گذشته به مناسبت روز عشق چندین روش درست کردن ریسه کاغذی به شکل قلب ارائه شد، که مورد توجه قرار گرفت. آن روش ها را اینجا و اینجا بخوانید. در این مطلب نیز ایده هایی ساده برای درست کردن ریسه به شکل قلب را خواهید دید. Email this page+47-6    متن کامل »

توت فرنگی شکلاتی به شکل قلب!

توت فرنگی شکلاتی به شکل قلب!

در این مطلب، یک آموزش فانتزی، ساده و خوشمزه را برای روز عشق می بینید. توت فرنگی شکلاتی به شکل قلب، انتخابی مناسب به عنوان دسر روز عشق یا سالگرد ازدواج است. Email this page+32-3    متن کامل »

کارت تبریک روز عشق (۱)

کارت تبریک روز عشق (۱)

با درست کردن این کارت تبریک -که بسیار آسان است- می توانید یک هدیه زیبا برای ولنتاین و روز عشق داشته باشید. آن چه نیاز دارید: Email this page+82-6    متن کامل »

آموزش درست کردن جعبه هدیه به شکل قلب (۲)

آموزش درست کردن جعبه هدیه به شکل قلب (۲)

با نزدیک شدن به ولنتاین و روز عشق (سپندارمذگان)، در این ماه علاوه بر مطالب روزانه، مطالبی در مورد روز عشق به خوانندگان تقدیم می شود. اولین مطلب، آموزش درست کردن جعبه هدیه به شکل قلب است. این جعبه با کم هزینه ترین مواد و به آسانی درست می شود. اجرای این ایده، Email this ... متن کامل »

تی بگ پروانه ای

تی بگ پروانه ای

این مطلب بنا به درخواست خانم “sahar” آماده شده است. در این مطلب آموزش یک تزیین ساده، اما زیبا و کم هزینه را خواهید دید که می تواند یک سورپرایز جالب برای عزیزانتان باشد. Email this page+320    متن کامل »

پیام های مخفی و عاشقانه (۲)

پیام های مخفی و عاشقانه (۲)

در این مطلب روش هایی برای بیان جملات پرمهری که هر از گاهی برای اعضای خانواده یا همسر و فرزندانتان می نویسید، (چه روی کاغذ، چه از طریق sms یا ایمیل) به شما نشان می دهم. این ایده ها را می توانید در مناسبت ها (تولد، روز عشق، سالگرد ازدواج و…) یا هر Email this ... متن کامل »

هدایای جالب، ارزان و به یاد ماندنی

هدایای جالب، ارزان و به یاد ماندنی

با این که روز تولد و سالگرد ازدواج یک روز در سال است و تنها یک روز برای برگزاری این جشن برای عزیزان فرصت هست و با وجود این که همه تمایل دارند این روز را برای عزیزانشان به بهترین شکل جشن بگیرند، گاهی این کار آن گونه که تمایل دارند امکان پذیر نیست. Email ... متن کامل »

مهر و موم کردن با شمع

مهر و موم کردن با شمع

اگر تصمیم دارید یک نامه ی کاملاً خصوصی بنویسید و آن را مهر و موم کنید، این مطلب را ببینید. در این پست می آموزید چگونه با روشی بسیار ساده به شکل دلخواه نامه را مهر و موم کنید. این ایده را برای مناسبت های مختلف می توانید اجرا کنید. به عنوان مثال روز مادر ... متن کامل »

نمایش مطالب بیشتر
رفتن به بالا